درباره ی فرآیند آب پارس

درباره فرایند آب پارس
درباره فرآیند آب پارس
درباره فرایند آب پارس

مرکز تخصصی فرایند آب پارس در سال ۸۸ با شیوه ای متفاوت و کاملا علمی کار خود را آغاز نموده و سعی در ارتقا تکنولوژی صنعت تصفیه آب خانگی سرلوحه ی این مرکز می باشد و با برندهای معتبر جهانی به مانند Tecomen, Tankpack, Heydon و Organic همکاری نموده است. تمامی برندهای نامبرده با وصف اینکه تاییدیه های جهانی به مانند nsf , Water Quality Association (WQA) , tuv و… را دارا هستند اما در ایران هم توسط آزمایشگاه محیط زیست به سفارش این مرکز تست شده و مورد تایید قرار گرفته اند.

شرکت فرایند آب پارس با نام اختصاری FAP درسال 1398 با هدف حفظ سلامتی و ترویج هرچه بیشتر فرهنگ تصفیه آب و با همکاری برندهای تایوانی از قبیل برند آکوافلو، پیوریکام  ایزی ول، ارگانیک، سانشن، تانک پک، هیدان و c. c. K  با به استفاده از تکنولوژی روز دنیا شروع به کار کرد.

در ادامه این شرکت با همکاری برندهای دیگری از جمله برند کانگرو و تکامن که محصولاتی با کیفیت بالا تولید می‌کتتد شروع به همکاری نمود. برخی از این برندها مانند هیدان که در زمینه تولید پمپ فعالیت دارد یا برند تانک پک که در زمینه تولید مخزن فعالیت دارد دارای تاییدیه NSF آمریکا و تاییدیه‌های بین المللی معتبر می‌باشند و از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار هستند.

در ادامه و از سال 1388 این شرکت تصمیم بر این گرفت که برخی از محصولات را با همان کیفیت و به جهت کاهش هزینه‌ها با در ایران تولید نماید که لازمه‌ی آن استفاده از مواد اولیه‌ی تایوانی بوده. به طور مثال برای ساخت فیلتر کربن با کیفیت این شرکت از کربن درجه یک تایوانی به عنوان متریال اولیه استفاده میکند.

مهندسین شرکت فرآیند آب پارس در ابتدای کار با همکاری با معتبر ترین آزمایشگاه های مرتبط در زمینه ی آب و هوا از جمله آزمایشگاه پارس محیط آزما و هوای پاک اندیشان پیشگام تلاش نمودند که اطلاعات خود در زمینه فیلتراسیون را روز به روز بهبود بخشند تا بتوانند مشخصات دقیقی برای بدست آوردن بیشترین کیفیت و بهترین فیلتر‌ها تعیین نمایند. نتایج این آزمایش‌ها نشان داد که دستگاه‌های fap توانستند سطح نیترات را از حدود 50 میلی گرم به کمتر از 2 میلی گرم کاهش دهند که این امر باعث شد از سطح کیفیت بالای این دستگاه‌ها اطمینان بالایی حاصل شود.

در طول تمام این سال‌ها این شرکت توانست مشتریان زیادی از جمله بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌ها را جلب کنند که با وجود حساسیت بالای این سازمان و یا ارگان‌ها مانند بانک ملت، آب و فاضلاب تهران، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی وارش و مگاموتور و همچنین رضایت نهایی بدست آمده از سوی این سازمان‌ها سظح بالای کیفیت دستگاه‌های fap به وضوح نمایش داده شد.

با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع بحران آب جهان به دلیل بالا رفتن دمای کره‌ی زمین، کاهش بارش‌ها و کاهش منابع آبی شرکت فرایند آب پارس تمام تلاش و توان خود را به کار گرفته تا با بالاترین بهره وری و با کیفیت برتر و همچنین هزینه‌ی کمتر منابع آب مصرفی خوراکی و آب شرب را مدیریت کند.

چشم انداز شرکت فرایند آب پارس FAP در ارتباط با بهبود کیفیت و کاهش هزینه‌ها همگام با آخرین تکنولوژی روز دنیا و پیشرفت صنعت در کشور بسیار ارزشمند است. این روند میتواند در سال‌های آینده  و با توجه به پیشرفت روز افزون سطح کیفیت محصولات تولید شده در ایران منتهی به افزایش سطح صادرات این محصولات بشود. به عنوان مثال در صنعت تصفیه آب در حال حاضر دستگاه‌های ساخت ایران به کشور‌های زیادی از مانند لهستان، برزیل، مصر، افغانستان و عراق صادر می‌شود که این نشان از پیشرفت و کیفیت بالای این محصولات در این حوزه است. این نوع از توسعه‌ها نه تنها به اقتصاد کشور کمک میکند بلکه باعث پیشرفت سطح کیفیت و تکنولوژی میشود.

مزیت شرکت فرایند آب پارس به داشتن نمایندگی‌های متعدد در سرتاسر کشور هم به مصرف کننده و همکاران  به صورت فروش مستقیم می‌باشد. این ویژگی به این شرکت این امکان را داده که در هر دوسطح مختلف نیاز‌های مشتریان را شناخته و با آشنایی کامل در راستای ارائه‌ی خدمات وارد عمل بشود. این رویکرد فعال و پوشش گسترده نشان از توجه به رضایت مشتریان و بهبود خدمات دارد.

در این شرکت هموار سعی بر این بوده که کارشناسان فنی اطلاعات کامل و فوق العاده‌ای در ارتباط با این صنعت داشته باشند تا اگر هر موردی توسط مشتریان مشاهده شد در اسرع وقت آن را با کارشناسان فنی این شرکت در میان گذاشته و در اولین فرصت آن را بر طرف نمایند. همچنین بدین شکل پیشنهادات و انتقادات  از سوی مصرف کنندگان سریعتر به شرکت منتقل میشود این انتقال انتقادات میتواند در جهت بهبود روز افزون خدمات و بالا بردن کیفیت محصولات و خدمات بسیار موثر باشد.

Certificates و گواهی نامه ها

0 سال

فعالیت تخصصی

0

مشتریان

0

فیلترهای تعویض شده

کسانی که به ما اعتماد دارند

نظر برخی از مشتریان

پیمایش به بالا